OFERTA

W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

Oprócz dostaw sprzętu oferujemy szeroki zakres usług informatycznych począwszy od konsultacji po wdrożenia. Powierzone nam zadania staramy się realizować w jak najkrótszym czasie, przy jak najlepszej jakości..- AUDYT SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH
Ochrona systemów informatycznych, która jest jednym z najważniejszych zadań każdego administratora.

- INSTALACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH
Zakup i instalacja nowego systemu komputerowego. Podejmujemy działania w celu optymalizacji kosztów jak i utrzymania systemów komputerowych.

- ADMINISTRACJA ORAZ KONFIGURACJA SERWERÓW
Oferujemy administracje i konfiguracje serwerów. Bierzemy odpowiedzialność nad działaniem serwerów jak i pełny monitoring.

- KONFIGURACJA SERWERÓW BACKUPOWYCH
Zapewniamy pełna konfiguracje serwerów backupowych oraz pełny monitoring ich działania.

- ZARZADZANIE BEZPIECZEŃSTWEM SIECI KOMPUTEROWYCH
Każda sieć komputeorwa jest narażona na ataki z zewnątrz. Oferujemy usługi zabezpieczenia sieci poprzez firewalle sprzętowe jak i własne rozwiązania dedykowane dla klientów.

- ZARZĄDZANIE SERWERAMI APLIKACJI
Oferujemy pełne wsparcie dla projektów potrzebujących dedykowanych administratorów dla wsparcia swoich systemów. Od dziś nie będziesz musiał martwić się iż nie działa jakaś aplikacja. Bazując na doświadczeniu naszym i systenów monitorigu będziesz mógł skupić się na swojej pracy. Wpółpracujemy z programistami C++ , java, python i innymi. Oferujemy pomoc w godzinach ustalonych w umowie.


Nie znalazłeś interesującej Cię usługi w naszej ofercie? Nic straconego! Napisz do nas!